субота, 14 жовтня 2023 р.

Заняття школи педагогічної майстерності "Військово-патріотичне виховання – сучасний погляд"

 

Заняття школи педагогічної майстерності "Військово-патріотичне виховання – сучасний погляд"

12 жовтня 2023 року в дистанційному режимі у ТОКІППО  для вчителів предмета "Захист України", керівників гуртків та курсів за вибором військово-патріотичного профілю  відбулося заняття школи педагогічної майстерності "Військово-патріотичне виховання – сучасний погляд".

Тема заняття – "Військово-патріотичні вишколи в умовах воєнного стану". Його відкрила в.о. заступника директора з науково-педагогічної та виховної роботи інституту Тетяна Магера. Тепло привітавши присутніх, Тетяна Володимирівна висвітлила питання "Військово-патріотичне виховання як компонент безпеки в умовах сьогодення", поділившись своєю презентацією та наголосивши, що національна безпека охоплює три основні категорії: людину, суспільство, державу і спочатку ми повинні виховати людину, потім бійця і лише потім воїна.

Борис Волянюк – методист центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО був модератором заходу та розкрив питання "Аспекти вивчення тактичної підготовки програми предмета "Захист України" в час воєнного стану", звернувши увагу присутніх на рекомендованих змінах до програми предмета, запропонував шляхи вирішення цього питання  і зав'язав дискусію з оновлення програми.

Методист відділу методики навчальних предметів природничо-математичного циклу, технологій та фізичної культури, доктор філософії Василь Гайда презентував використання цифровізації та інноваційних технологій до змін на ринку праці  на початку ХХІ ст., інтеграційні ідеї використання інформаційно-комп'ютерних технологій та фізики для вивчення предмета "Захист України".

Свої напрацювання, ідеї і творчий підхід, досвід роботи продемонстрував Віталій Терлецький – автор програми гуртка "Сучасний воїн" і вчитель предмета "Захист України із НВК "Довжанківська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ" Підгороднянської ТГ, розкриваючи питання "Військово-патріотичні вишколи з тактичної підготовки в сучасних умовах", звернувшись з пропозицією надати практичну допомогу у проведенні вишколів з тактичної підготовки та запросивши на свій блог.

На завершення заняття школи педагогічної майстерності "Військово-патріотичне виховання – сучасний погляд" були прийняті методичні рекомендації щодо покращення організації та проведення занять з предмета "Захист України", гуртків та курсів за вибором військово-патріотичного профілю.

Висловлюємо щиру подяку Збройним Силам України за можливість провести цей захід,  виступаючим за змістовні і цікаві напрацювання і їх донесення  до присутніх та всім учасникам за участь у занятті школи педагогічної майстерності та створення теплої, ділової атмосфери.

 
Немає коментарів:

Дописати коментар

8 травня

  8 травня, в День пам’яті та перемоги, Україна вшановує кожного, хто боровся з нацизмом. Не менше заслуговують на увагу та пам’ять мирні ци...